kiraly csak kar hogy az is hiba ha nem irsz ekezetet
You reached 414 points, so you achieved position 15 of 1355 on the ranking list De nem 10 ujjal nyomom
Heló! Éppen most szerettelek volna megkérni, hogy csinálj erről egy videót!
Szia. Reméltem, hogy lesz aki észre veszi . Kell hozzá egy program amit "Resource Hacker" néven ismernek, és egy kis registry buheráció, no meg egy újraindítás. Ha leszek xp közelben akkor megcsinálom videón is.
Azt meg tudnád nekem mondani, hogy hogyan tudtad megváltoztatni a start menünek a szövegét? Előre is köszi a választ
kiraly csak kar hogy az is hiba ha nem irsz ekezetet