Üdv!Azt szeretném megkérdezni hogy nekem nincs routerem mégse tudnak csatlakozni!
Hamachi-n csinálom ami megy de hát nem vmi jó mert így csomó program fut.....
Ötlet?Esetleg itt van msn-em vegyél fel vagy itt írj előre is köszönöm! olcsi888@hotmail.com
Üdv!Azt szeretném megkérdezni hogy nekem nincs routerem mégse tudnak csatlakozni!
Hamachi-n csinálom ami megy de hát nem vmi jó mert így csomó program fut.....
Ötlet?Esetleg itt van msn-em vegyél fel vagy itt írj előre is köszönöm! olcsi888@hotmail.com